logo
Lietotu auto tirdzniecība Valmierā, kā arī pārbaudītas automašinas no ārzemēm
Negaidi, kad beigsies ierobežojumi! Iepērcies attālināti
 
e-veikalā
 
jau tagad!

Kā pārdot auto, lai saņemtu naudu šodien!

Pateicoties internetam, šodien automašīnas pārdošana ir atšķirīga pieredze, kāda tā bija pirms 10 vai 15 gadiem. Tiešsaistes rīki un reklāmas iespējas internetā ir padarījušas auto pārdošanas procesus ātrākus, ērtākus un pat radošākus. Šajā rakstā tiek atrunātas vienkāršas darbības, kas var palīdzēt pēc iespējas īsākā laikā lietoto automašīnu pārvērst skaidrā naudā. Kā? Lasiet zemāk:

 • Izpēti un nosaki sava transportlīdzekļa cenu
  Lai izveidotu efektīvu cenu, vispirms jānoskaidro, kāda ir automašīnas vērtība. Kāds ir auto nolietojums, ka arī – cik daudz cilvēki būtu gatavi maksāt par līdzīgu automašīnu. Skaitlim jābūt pielāgotam vairākiem faktoriem, tostarp nobraukumam, auto stāvoklim, auto opcijām, vecumam. Paralēli jāanalizē līdzīgi transportlīdzekļi auto tirdzniecības vietnēs, pietuvinoties patiesajai auto cenai un situācijai. Šādi gūsi labāku priekšstatu par konkrētā modeļa tirgus vērtību, kas palīdzēs noteikt, vai galvā esošais skaitlis ir atbilstošs automašīnas reālajam stāvoklim, izejot cauro visiem faktoriem.
 • Reklāma
  Apmaksātie sludinājumi, kā, piemēram, ss.com, ir efektīva platforma auto pārdošanai, taču šī vietne var iekasēt lielu maksu par transportlīdzekļa reklamēšanu. Lai ietaupītu naudu uz sludinājumiem, ir vietnes, kas reklamē ‘auto sludinājumus’ bez maksas, kā piemēram, www.autoplatform.lv vai visiem plaši zināmā sociālo tīklu platforma – facebook. Publicējot automašīnu internetā, noteikti izmanto augstas kvalitātes bildes, no visiem leņķiem, izceļot pārdodamo spēkratu. Rakstot aprakstu, noteikti mini, vai transportlīdzeklim nav skrāpējumu, iespiedumu vai mehānisku problēmu. Veiksmīgam rezultātam, var pievienot videoklipu par automašīnu, lai potenciālie pircēji varētu virtuāli apskatīt piedāvājumu.

Auto pārdošana – nosaki auto vērtību vadoties pēc nozīmīgiem faktoriem
 • Auto stāvoklis
  Ja esi veicis visas iepriekšējās darbības, tev noteikti ir saņemti vairāki zvani un īsziņas par transportlīdzekli. Kā arī noteikti ir pienācis laiks, ka kāds automašīnu vēlas redzēt klātienē. Paturi prātā, ka, pārdodot savu automašīnu, cilvēki novērtēs ne tikai automašīnu, bet arī personu, kurai tā pieder. Pircēji jutīsies ērtāk un būs krietni drošāki par pirkumu, ja zinās, ka auto ir ticis labi aprūpēts. Atklāti atbildot uz pircēju jautājumiem, tas palielinās iespējamību pārdot auto, balstoties uz savstarpēju uzticēšanos. Pārliecinies vai automašīna ir tīra un vai ir izņemtas visas liekās mantas no auto salona. Ieteicams sagatavot arī apkopes uzskaiti, lai parādītu ieinteresētajām personām esošo situāciju, kādā stāvoklī ir automašīna. Potenciālie pircēji noteikti arī vēlēsies notestēt automašīnu. Satiecieties sabiedriskā vietā, nevis mājās, lai testa brauciens būtu iespējami dažādāks, pircējam ievācot iespējami plašāku informāciju par automašīnu.
 • Pārrunājiet vislabāko cenu
  Tas nebūs nekas neparasts, ja cilvēki prasīs savu cenu par automašīnu, kas iespējams būs krietni citādāks par prasīto. Noteikti būs tādi, kas mēģinās kaulēties par cenu pat pirms personīgi būs redzējuši auto. Izvairies no šīm situācijām! Pārrunā cenu tikai tad, kad būsiet satikušies un būsi iepazīstinājis pircēju ar auto. Pie pārdošanas cena mainās teju vienmēr, tādēļ, ja auto stāvoklis ir lieliskā kārtībā, cenu var uzlikt augstāku, jo pie pirkšanas cenas samazinājums būs vidēji no 50-1000eur liels. Cena strauji var mainīties, ja nosaki pārāk augstu cenu, bet automašīnai tiks atrastas būtiskas ķibeles. Prasīt cenu, kas atbilst auto stāvoklim būs ne tikai viegli argumentējams, ja radīsies tāda situācija, bet auto noteikti tiks pārdots par noteikto summu.

Auto pārdošana mūsdienās ir radošs process, kad tiek izmantotas gan auto sludinājuma vietnes, gan sociālo tīklu platformas. Veiksmīgākai klientu uzrunāšanai iesakām publicēt video materiālu, kā arī publicēt kvalitatīvas (augstas izšķirtspējas) bildes. Galvenais nosacījums – pieiet godīgi un atbildīgi šim procesam, nesludinot viltus ziņas par auto stāvokli. Ja auto pārdošanas process ir apgrūtinošs vai tas sagādā liekas raizes, auto ir iespējams pārdot arī pie mums – www.autovia.lv. Jūsu vecais auto var kalpot kā daļēja iemaksa par jauno automobili. Ja prātā nav jauns auto, protams, auto pārdošana joprojām ir iespējama, tūlītēji saņemot pilnu samaksu par auto uz jūsu norādīto bankas kontu.

Sazinieties ar mums, lai kopīgi izvērtētu auto stāvokli, auto vērtību, vienojoties par labāko cenu, lai auto pārdošana būtu priecīgs notikums.

logo
Uzņēmums
Valmiera - Rīgas iela 62, LV-4201
P.O.T.C.P: 9:00 - 18:00 S: 10:00 - 15:00
Drošība
Vairāk mājaslapā
autovia.lv | © 2021