logo
Lietotu auto tirdzniecība Valmierā, kā arī pārbaudītas automašinas no ārzemēm
Negaidi, kad beigsies ierobežojumi! Iepērcies attālināti
 
e-veikalā
 
jau tagad!

Kā lietotu auto saglabāt kā jaunu? Praktiski padomi.

Uzturot savu lietoto auto tīru no iekšpuses un ārpuses, ir veids, kā saglabāt automašīnas ilgtermiņa vērtību. Kā ar pāris vienkāršiem soļiem panākt, lai jūsu lietotais automobilis būtu tīrs un pasargāts no elementiem, kas veicina, piemēram, rūsu. Ir patīkami, ja tavs auto saglabā savu tālākpārdošanas un tirdzniecības vērtību.

  1. Sāciet tīrīšanas procesu, izņemot lieko no automašīnas iekšpuses. Mantas var novērst uzmanību, aizklāt skatu, kas ir bīstami. Neatstājiet neko zem kājām, īpaši pie gāzes un bremžu pedāļa. Neaizmirstiet iztīrīt arī lietotā automobiļa bagāžnieku, viss liekais var palielināt svaru un degvielas patēriņu.
  2. Nākamais solis ir rūpīgi iztīrīt interjeru. Nomazgāt logus un notīrīt grīdas paklājus. Noteikti regulāri izmantojiet putekļsūcēju. Tīrs un sakārtots interjers palīdz laikus pamanīt problēmas salonā, lai tās varētu salabot, pirms tās pasliktinās.
  3. Nomazgājiet automašīnas ārpusi – kvalitatīva auto mazgāšana no augšas un lejas, izmantojot produktus, kas īpaši paredzēti automašīnām (nekādi trauku mazgāšanas līdzekļi!). Pirms auto mazgāšanas vienmēr notīriet riepas un riteņus. Nekad nelietojiet vienu un to pašu mazgāšanas drānu riepām un auto virsmai.
  4. Vasks divas reizes gadā aizsargā ne tikai lietotā auto apdari, bet arī atvieglo turpmāko mazgāšanu. Lai uzklātu vasku, uz auto krāsas nedrīkst būt svešu daļiņu. Labāk šo procedūru uzticēt profesionāļiem. Bet, ja izvēlaties to darīt pašrocīgi – ir svarīgi atzīmēt, ka vasks jāklāj esot ēnā, nevis tiešos saules staros.
  5. Ja uz lietotā auto virsmas ir nelieli krāsas bojājumi, pēc iespējas ātrāk pārklājiet krāsas mikroshēmas, lai novērstu turpmākus bojājumus.
Kā panākt lietota auto vērtības paaugstināšanu ar praktiskiem auto kopšanas padomiem

Tā kā mūsdienās daudzi lietotie auto stāv ilgstošā dīkstāvē, vai netiek regulāri kopti. Tas ir iemesls vēl ātrākai auto novecošanai. Un ne tikai. Lietots auto nemaksā kā auto no salona. Neveicot pienācīgas rūpes par automašīnu, tā vērtība strauji krītas. Kas notiek ar lietotu automobili, kas netiek pienācīgi aprūpēts? Tā jau zemā automobiļa vērtība, zaudē vēl vairāk tirdzniecības vērtības. Vai pie auto pārdošanas šī ziņa jūs iepriecinās?

Rūpējieties par savu iegādāto automašīnu atbildīgi. Regulāri noņemiet netīrumus un nogulsnes, kas var likt veidoties auto rūsai. Laba ideja ir arī regulāri noslaucīt paneli, stūri, glāžu turētājus, durvju rokturus, ventilācijas atveres un konsoli ar kvalitatīvu universālu automobiļu tīrīšanas līdzekli, lai dezinficētu transportlīdzekļa iekšējās zonas. Lietots auto uzreiz nav jānozīmē ”lietots” – saglabā savu gados vecu auto kā jaunu!

Tavs Autovia.lv

logo
Uzņēmums
Valmiera - Rīgas iela 62, LV-4201
P.O.T.C.P: 9:00 - 18:00 S: 10:00 - 15:00
Drošība
Vairāk mājaslapā
autovia.lv | © 2021