logo
Lietotu auto tirdzniecība Valmierā, kā arī pārbaudītas automašinas no ārzemēm
Negaidi, kad beigsies ierobežojumi! Iepērcies attālināti
 
e-veikalā
 
jau tagad!

Kā iegādāties auto, nezinot, ko vēlies pirkt?

 1. “Pareizā automašīna” ir nopietns process, kas ir ļoti atkarīgs no tā, ko jūs sagaidāt no savas izvēlētā spēkrata. Daži no mums ar auto vēlas paziņot – “Es esmu bagāts’’ vai “Esmu retro mīlošs”. Bet dažiem ļoti tīkami ir jaudīgi auto. Kamēr citiem vajag mazu, ekonomisku, bet vizuāli saistošu automašīnu.

Tomēr der atcerēties par praktiskumu, auto funkciolitāti, kādām ikdienas vajadzībām īsti ir vajadzīgs transportlīdzeklis. Cik daudz pasažieru jāpārvadā? Kāda veida braucējs esat? Ekonomisks? Agresīvs? Pa kādiem ceļiem pārvietojaties – šoseja, zemes ceļš, bezceļš? Vai jums ir nepieciešama pilnpiedziņa? Kādas ir obligātās funkcijas? Kāda kravas ietilpība jums nepieciešama? No tā izriet dziļāka izpratne, kas palīdzēs saprast, kāds auto būs piemērotākais.

Šeit būs pāris vadlīnijas, kas palīdzēs labāk atrast īsto auto tieši jums:

 • Budžets.
  Ja vien nemaksājat skaidru naudu par savu automašīnu, jums būs jādomā par auto līzinga finansēšanu. Cik daudz varat atļauties piešķirt maksājumam par automašīnu katru mēnesi? Vispārējais noteikums ir tāds, ka ikmēneša maksājums par jaunu automašīnu nedrīkst pārsniegt 15 procentus no jūsu ikmēneša algas. Lietota automašīna būs lētāka, taču tai jāpiemēro tāds pats noteikums. Jums arī jāņem vērā arī vismaz papildus 7 procenti no ikmēneša ienākumiem, lai segtu degvielas un apdrošināšanas izmaksas. Iepriekš zinot savu budžetu, tas palīdzēs iegādāties auto gudri.
 • Automašīnas izvēle.
  Vai jūsu prāts ir koncentrēts konkrētai automašīnai? Daudziem pircējiem piemīt šāda tendence. Bet mūsdienu nepārtraukti mainīgajā tirgū iespējams atrodas automašīna, kuru jūs neizvēlētos, bet ir piemērota tieši jums. Izpētiet un salīdziniet līdzīgas automašīnas, lai atrastu vispiemērotāko. Salīdziniet izvēlētā auto tās pašas klases transportlīdzekļus – lai pārliecinātos, ka neesat palaidis garām vēl labāku izvēli.
 • Izvērtējiet izmaksas turpmāk.
  Dažas automašīnas var būt lētākas, bet dārgāk uzturamas. Pat ja divām automašīnām ir vienāda cena, viena uzturēšanas ziņā var būt daudz dārgāka par otru. Tas ietver – apdrošināšanu, degvielu uc.
 • Testa brauciens.
  Tagad, kad esat atradis automašīnu, kas šķiet piemērota, sazinieties ar menedžeri, lai ieplānotu dienu un laiku testa braucienam. Auto pārdevēji ir lieliski kompanjoni, kas rūpējas par informētiem pircējiem, palīdzot izprast, kāds auto būs piemērotākais. Testa brauciens ir lielisks veids, lai saprastu, vai izvēlētais auto būs īstais.
 • Izvēlieties savu automašīnu.
  Pēc vairāku automašīnu izvērtēšanas, izvēlei būtu jābūt skaidrai. Ja tā nav – nogaidiet! Nākamajā dienā iespējams atbilde būs skaidra. Ja nē, noteikti vajadzēs atgriezties pāris soļus atpakaļ, meklējot auto no jauna. Iepirkšanās posmā labāk pagaidīt ilgāk, nekā iegādāties ātri un piedzīvot vilšanos.automašīnas īpašnieku.

Mūsdienu automašīnas ir drošākas nekā jebkad agrāk. Tām ir daudz labāka ekonomija. Ērtības ir pieejamas par zemākām izmaksām nekā agrāk. Īsāk sakot, ir iespējamas vairākas labas izvēles iespējas, un galīgais lēmums patiešām ir individuāls, tā teikt, gaumes jautājums. Kad esat veicis personīgo pētījumu auto iegādē, kas, cerams, liks jums justies pārliecinātam, ka esat atradis sev piemērotāko automašīnu. Pēc šo soļu izpildes, ja būsiet izlēmis kļūt par pircēju, noteikti tas būs signāls, ka ir laiks kļūt par jaunas

logo
Uzņēmums
Valmiera - Rīgas iela 62, LV-4201
P.O.T.C.P: 9:00 - 18:00 S: 10:00 - 15:00
Drošība
Vairāk mājaslapā
autovia.lv | © 2021