logo
Lietotu auto tirdzniecība Valmierā, kā arī pārbaudītas automašinas no ārzemēm
Negaidi, kad beigsies ierobežojumi! Iepērcies attālināti
 
e-veikalā
 
jau tagad!

JAUNS AUTO TIRGOTĀJS – AUTOVIA.LV

AUTOVIA ir jauns auto tirdzniecības uzņēmums Valmierā, kas nodarbojas ar lietotu auto, mazlietotu un jaunu auto tirdzniecību, piedāvājot līzinga un auto kreditēšanas iespējas.

Auto tirgotāji Valmierā ar rūpēm pret klientu ar reālām auto garantijām – Autovia.lv

Uzņēmuma komandā strādā 2 profesionāli auto tirdzniecības lietpratēji, kas ir zināšanu, pieredžu bagāti un rūdīti auto tirgotāji ar vairāk kā 10 gadu pieredzi auto tirdzniecības nozarē.


Www.autovia.lv piedāvā lietotu auto, mazlietotu auto, jaunu auto tirgošanu; mašīnu pieņemšanu uz realizāciju; līzinga pakalpojumus, kā arī reālas auto garantijas. Kompāniju vada pieredzējuši, zināšanu pilni un dažādu problēmsituāciju risinājuši auto nozares profesionāļi. Pretēji jauniem auto tirgotājiem Autovia atšķiras tieši ar ‘’rūdījumu’’: precīzi pārzinot auto nozares vidi, auto tirdzniecības procesus un klientu tipus.


Kaut arī www.autovia.lv tiek defināts, kā jauns uzņēmums, tomēr aiz jaunās fasādes darbojas pat ļoti ‘’rūdīti’’ auto nozares speciālisti.

10 gadi auto tirdzniecībā ir ilgs laiks, lai kļūtu par īsteniem auto nozares speciālistiem. Daudzu gadu pieredze tiek noslīpēta līdz sīkākajai detaļai. Iepriekšējā pieredze auto tirdzniecībā ir arī palīgs uzņēmuma vadībai, izvēloties auto no ārzemēm, pārzinot procesus auto iegādē un piegādē, atlasot un izlemjot par labu tikai augstākās kvalitātes spēkratiem, nodrošinot klientiem uzticamāko pirkumu.

Autovia piedāvā lietotas un mazlietotas automašīnas Valmierā

Rūdīts auto tirgotājs no jauna auto tirgotāja atšķiras ar gadiem krātām zināšanām, ‘pareģa spējām’ un pieredzi risināt jebkuru auto nozares jautājumu vai problēmsituāciju.

Autovia komanda īsā laikā jau spēj nodrošināt plašu pakalpojuma klāstu, ko nodrošina līdzīgi auto tirdzniecības uzņēmumi ar vairāku gadu pastāvēšanu:

  1. Autovia sadarbojas ar vairāk kā 10 līzinga kompānijām (Mogo, BigBank, TFBank, InCredit u.c.),
  2. Kompānija piedāvā gan lietotu auto, gan mazlietotu auto un jaunu auto pārdošanu vai maiņu;
  3. Informācijai! Klientu auto var būt kā maiņa pret Autovia auto, ar piemaksu no klientu vai Autovia puses;
  4. Autovia pieņem automašīnas arī uz realizāciju – auto tiek sagatavoti uz pārdošanu, vajadzības gadījumā nodrošinot arī salona tīrīšanas darbus un krāsošanas darbus;
  5. Tiem, kuriem ir steidzama nepieciešamība pēc automašīnas – lietota auto vai jauna auto – www.autovia.lv nodrošina iespēju saņemt auto līzingā (ar 0% pirmo iemaksu) arī tiem, kam ir sabojāta kredītvēsture.

Kā pienākumu pret klientiem, nodrošinot lojalitāti pret tiem, Autovia nodrošina zibenīgu norēķinu par automašīnu. Norēķins ar klientu notiek ar bankas pārskaitījumu vai skaidrā naudā. Veicinot kvalitatīvu apkalpošanas servisu un ciešākas saites, kompānija ir atvērta uz jebkuru jautājumu. Vai saistītu ar auto nozari, auto tirgošanu vai pat personīgām klienta situācijām, kā piemēram, izskaidrojot sabojātas kredītvēstures risināšanas ceļus.

Autovia.lv piedāvā tikai pārbaudītus, sakoptus, drošus un testētus auto neatkarīgi no auto vecuma – vai tie būtu auto ‘’veterāni’’ – lietoti auto vai mazlietoti auto, vai arī pavisam jauni auto. Ar rūpēm par klientu, pēc auto iegādes, Autovia ir gatavi būt palīgi daudzās ar auto esošām situācijām. Piemēram, apstākļu sakritības dēļ, ja klients ir iekļuvis nelaimes gadījumā vai pārdotajam automobilim ir notikusi kāda ķibele – pārsprāgusi riepa vai izdegusi lampiņa, Autovia uzņemas problēmsituāciju atrisināšanu. Tūlītēji reaģējot, atrisinot auto nogādi uz auto servisu vai autoevakuatora jautājumu.

auto tirgotajs riga, auto tirdznieciba riga, mazlietoti auto ar garantiju
Auto garantija jebkuram Autovia auto

Autovia jebkuram savam auto nodrošina auto garantiju uz 2 mēnešiem (vai 1000 kilometriem).

Autovia.lv komandas moto – būt atvērtiem un zinošiem savas jomas pārstāvjiem, garantējot auto darījumu!Autovia mērķis ir paplašināt komandas sastāvu, nodrošinot plašāku auto klāstu, garantējot vēl īpašākas rūpes par katru klientu un auto.

Kaut arī Autovia nesen ir uzsācis savas auto tirgotāja gaitas, klientiem jau tiek piedāvāts plašs auto klāsts ar populārākajām automašīnām – gan AUDI, BMW, Opel, gan lietotas un mazlietotas automašīnas, vai krosoverus, sedanus vai pat sporta auto.

Lai veicinātu Autovia atpazīstamību, uzņēmums ir parādījies arī e-vidē. Autovia cenšas būt ciešā kontaktā ar klientiem, informējot tos par auto pakalpojuma klāstu, jaunumiem, akcijām, auto ziņām. Tā veidojot ciešākas saites ar potenciālajiem un esošajiem klientiem.

Autovia nenoliedz, ka visa dzīve ir nemitīga skola, un arī rūdītiem auto nozares profesionāļiem nākas apgūt jaunas zināšanas. Nākas sekot līdzi mūsdienu tehnoloģijām, turpinot izzināt automašīnas, cilvēku uzvedību un to prasības. ‘’Auto tirdzniecība arī pēc 10 nostrādātiem gadiem joprojām prasa uzmanību!’’, tā Autovia.

‘’Uzticība, atvērtība, detalizēta informācijas izskaidrošana’’, ‘’klientiem patīk, ja par viņiem domā’’, tā Autovia.

Mērķtiecība, vēlme, zināšanas, milzīgs darbs – daudzu gadu pieredze! Latvijā ir pieejama jauna auto tirdzniecības vieta Valmierā. Jauns auto tirdzniecības uzņēmums ar jaunu vēsmu, bet dziļi sirdī – divi rūdīti auto tirgotāji. Kas zina, ko dara, kā darīt, kā nodrošināt klientam labāko un kāds ir lojalitātes spēks veidojot uzticamas un patiesi ciešas saites.

logo
Uzņēmums
Valmiera - Rīgas iela 62, LV-4201
P.O.T.C.P: 9:00 - 18:00 S: 10:00 - 15:00
Drošība
Vairāk mājaslapā
autovia.lv | © 2021