logo
Lietotu auto tirdzniecība Valmierā, kā arī pārbaudītas automašinas no ārzemēm
Negaidi, kad beigsies ierobežojumi! Iepērcies attālināti
 
e-veikalā
 
jau tagad!

Iespējamie procesi auto iegādei COVID-19 laikā

Nav šaubu, ka COVID-19 ietekmē tūkstošiem cilvēku. Tiek sētas bailes par darba drošību. Arī par automašīnas pirkšanu. Lietas strauji mainās, un neviens nevar paredzēt, cik lielu ietekmi šī pandēmija atstās uz ekonomiku vai mūsu dzīvēm kopumā. Tiek ietekmēta arī cilvēku ikdiena, darbs, kas maina daudzu cilvēku finansiālo stāvokli. Kaut arī daudzi auto pircēji ir ar stabiliem ienākumiem, lai veiktu pirkumu, pirms saistību veikšanas tomēr der rūpīgi pārdomāt savu finansiālo situāciju. Ja esat nolēmis, ka tomēr vēlaties iegādāties auto, kā COVID-19 un sociālās distancēšanās laikā to izdarīt?

Par laimi, daudzi klienti saprot drošības pasākumu nopietnību, izmantojot visus nepieciešamos drošības resursus, pildot savus pienākumus pret sevi un apkārtējiem. Arī iepirkšanās uz vietas auto tirdzniecības laukumā nav liegta, un ieturot sociālo distancēšanos, ievērojot drošības pasākumus, auto iegāde ir iespējama. Tomēr!

Ir iespējama arī tiešsaistes iepirkšanās! Auto iegāde var notikt no mājām, kas pandēmijas laikā kādam var būt tīkams variants. Iekš www.autovia.lv varat izvēlēties auto sarakstu, izvēloties, kādu auto un kuru modeli iegādāties. Mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotāko auto, izvērtējot arī apmeklējumu uz vietas, ievērojot visus drošības standartus, lai jūs varētu novērtēt savu izvēlēto auto. Nav jaunums, ka auto iegādē bieži vien ir nepieciešama mijiedarbība ar transportlīdzekli, lai saprastu – vai ar automašīnu veidojas saikni, vai tomēr nē. Mēs garantēti palīdzēsim mazināt saskarsmi ar citiem, drošam pirkumam un pašu drošībai.

Iegādāties auto uz vietas tirdzniecības vietā ir iespējams – ievērojot noteiktās drošības pasākuma prasības
  1. Izvērtējot auto tiešsaistē – izpētiet transportlīdzekļus, lai atrastu marku, modeli un aprīkojumu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Izvēles gadījumā – var pieteikt testa braucienu!

2. Sazinieties ar izplatītāju: kad esat atradis precīzi pēc saviem uzstādījumiem atlasītu automašīnu, kuru būtu gatavs iegādāties, būs jāsazinās ar tirgotāju, lai pārliecinātos, vai automašīna ir pieejama, lai izvērtētu tālākos soļus auto iegādei. Apskate, testa brauciens, un iespējams – jauna auto iegāde.

3. Testa brauciens – testa brauciens notiek pēc sanitārajām prasībām, kas ietver masku nēsāšanu un transportlīdzekļa dezinfekciju pirms brauciena. Lai mazinātu koronavīrusu inficēšanās risku, pirms testa brauciena kopējie saskares punkti tiek dezinficēti.
Ja jums nav pieredze ar transportlīdzekli, kuru iegādājaties, pirms iegādes vienmēr ir ieteicams to izmēģināt!

4. Dokumentu aizpildīšana – lai aizpildītu nepieciešamos dokumentus, būs jāierodas uz vietas auto tirdzniecības vietā. Pirms transportlīdzekļa tirdzniecības mums būs nepieciešama pircēja pārbaude un novērtēšana, piemēram, auto līzinga piešķiršanai.

5. Auto piegāde – iegādājoties auto, protams, pircējs var doties mājās ar savu auto. Bet ir gadījumi, kad tuvākā apkārtnē jaunais transportlīdzeklis tiek aizvests arī līdz pircēja durvīm.

Mēs jums parādīsim mūsu automašīnas, piedāvājot drošu testa braucienu. Papildus tam, lai palīdzētu jums izlemt par labāko pirkumu, palīdzēsim aprēķināt ikmēneša maksājumu, ieskaitot nodokļus un nodevas, lai jūs varētu būt drošāks par savu pirkumu. Auto iegāde var būt stundām ilgs process, tādēļ mēs esam izstrādājuši procesus tā, lai ietaupītu laiku auto iegādē un pievienotu zināmu mieru, ierobežot mijiedarbību ar citiem.

logo
Uzņēmums
Valmiera - Rīgas iela 62, LV-4201
P.O.T.C.P: 9:00 - 18:00 S: 10:00 - 15:00
Drošība
Vairāk mājaslapā
autovia.lv | © 2021