logo
Lietotu auto tirdzniecība Valmierā, kā arī pārbaudītas automašinas no ārzemēm
Negaidi, kad beigsies ierobežojumi! Iepērcies attālināti
 
e-veikalā
 
jau tagad!

KAS LĒTĀKS? JAUNA AUTO IEGĀDE VAI MAZLIETOTS AUTO?

Esi gatavs sava pirmā auto iegādei? Vai atkārtota auto iegādei? Meklē, kāds auto tev būtu visizdevīgākais? Vai jauna auto iegāde patiesībā ir tik dārgs process, vai tomēr mazlietotu auto iegāde ir dārgāka, kā sākumā varētu šķist?

Jauns auto ir jauns auto, tādēļ tā izmaksas krietni pārspēs mazlietotu auto cenas. Pluss, jauniem auto līdzi nāk auto garantijas, kas mērāmas no 2 līdz pat 5 gadiem, atkarībā no ražotāja. Bet skaidrs ir viens, jauns auto ar auto garantiju būs dārgs prieks, tomēr drošs pirkums. Daudzi mazlietoti auto cenu ziņā ir ļoti piemēroti lielākajam skaitam auto pircēju. Nav izslēgts, ka pirkums var būt gan lēts, gan drošs. Tomēr mazlietots auto var prasīt daudz lielāku iedziļināšanos pirkumā.

Mazlietotu auto tirdzniecība Valmierā un Latvijā. Pārbaudīti un droši auto ar reālām auto garantijām

Mazlietots auto var kalpot ilgi, un sevišķi izturīgi ir vecā gājuma transportlīdzekļi, kam ir ne tikai izturīgi motori, bet arī virsbūves. Protams, bez rūsas neiztikt, un mazlietotiem, lietotiem auto nedaudz rūsas pat ir norma. Bet pilnīgi izslēgts, ja rūsa pārklāj lielāko daļu auto, un pilnībā nepieņemami, ja rūsa ir jauniem automobiļiem. Ir daudz un dažādu veidu, kā laicīgi pamanīt, kāds varētu būt auto pirkums, ko var noteikt gan pēc vizuālām īpatnībām, gan servisa grāmatiņas. Tomēr lielu daļu nosaka pat pats auto tirgotājs. Kādu artavu auto iegādei nes auto tirgotājs? Lielu, pirmkārt, uzticams auto tirgotājs dalīsies tikai ar pārbaudītiem un drošiem auto, kā reputācijas dēļ, tā attieksmes un labu mērķu vadīti. Ja auto tirgotājs nevieš pārliecību, daļa auto pircēju varbūt dos priekšroku automašīnām no salona. Kādēļ? Drošības, kvalitātes, auto garantijas dēļ.

Jā, viennozīmīgi, jauns automobilis maksās dārgāk, tomēr kādi drošības kritēriji tiek piedāvāti iegādājoties jaunu auto? Jaunam auto tiek piešķirtas auto garantijas, kas nozīmē, ka remontdarbi, kas radīsies lietojot auto, kādu laiku netiks iekasēti no auto īpašnieka kabatas. Arī līzinga iespējas jauna auto iegādei ir kļuvušas daudz pieejamākas lielākai sabiedrības daļai. Šķietami, jauns auto ir laba izvēle. Un tā arī ir! Privilēģijas auto apdrošināšanā. Ārēji pievilcīga, neskarta automašīna. Uzticama, ar nulle nobraukumu. Juridiski droša.

Bet, kur sākas problēmas? Diemžēl jauni auto strauji zaudē savu vērtību, arī mazlietoti auto ar katru gadu aizvien vairāk zaudē savu vērtību. Bet krietni mazāk, kā tas notiek ar salona automašīnām. Jau izbraucot no dīlera, automobilis zaudē 10% no kopējās vērtības. Straujākais vērtību kritums jaunam auto ir pirmajos 2-3 gados. Jauns auto pēc iegādes jau zaudē krietnu procentu no kopējās vērtības, pēc 3-4 gadiem tie var būt pat 40-60% no sākotnējās salona vērtības.

Otra lieta, kas ietekmē tos, kuri lemj par labu jauna auto iegādei, ir dārgā auto uzturēšana. Izdevumi, izdevumi un vēlreiz – izdevumi. Ja auto ir ekonomisks, tā ir labā ziņa. Tomēr riepu komplekts, paklājiņi un citi auto aprīkojumi maksās 3x dārgāk kā mazlietotam auto. Pēc auto garantijas beigām rezerves daļu izmaksas ir milzīgas, nerunājot par remontu (darbu). Turklāt auto garantijas laikā īpašnieks ir piespiests izmantot tikai noteiktā zīmola eļļas, antifrīzu etc, kas arīdzan paaugstina tēriņus. Tiesa, jauns auto ir drošs pirkums, bez juridiskām ‘’ēnas’’ pusēm, tomēr ekskluzīvs auto ekskluzīvi ēd, izskatās un attiecīgi prasa.

Jaunu auto iegāde Valmierā un visā Latvijā. Droši auto ar vairāku gadu auto garantiju


Cik daudz prasa mazlietots auto? Mazāk! Protams, dzirdot vārdu salikumu – mazlietoti auto vai lietoti auto, pircējs jau instinktīvi rēķinās, ka šāds pirkums var būt laimes spēle. Tomēr mazlietoti auto nebūt nav sliktākā izvēle. Mazlietots auto skaitās arī jauns auto, kas lietots tikai gadu. Tomēr gada laika jauns auto var ciest avārijā un tikt atdzīvināts no ‘miroņiem’. Cik atklāts ir auto tirgotājs? Tam ir nozīme. Jā, mazlietots auto prasīs rūpīgāku izpēti, vairāk jautājumu auto tirgotājam un intensīvāku izzināšanu internetā. Bet, ja skatāmies no – ”kas lētāks” – jauns auto vai mazlietots?

Mazlietotiem auto priekšrocība ir cenu noteicošie faktori. Auto zīmols, izlaiduma gads, nobraukums. Pēc šiem kritērijiem auto pircējs var noteikt savam budžetam piemērotāko auto. Mazlietots, bet rūpīgi uzpasēts auto nesīs arī piemērotu cenu. Ja automašīna ir ar ļoti zemu cenu, labāk vairākkārtīgi pārliecināties, kā nadzīgi ķert pēc maka. Vislabāk tomēr auto izvēlēties no oficiāla tirgotāja ar labu reputāciju, nekā no aizdomīgas privātpersonas. Ja sākotnēji rūpīgi pievēršam uzmanību no kā esam gatavi iegādāties auto, tas būs primāri noteicošais, ko varam sagaidīt pirkumā. Tādēļ iegādāties – tikai no uzticamiem avotiem. Jebšu – vairākkārtīgi pārbaudīt, kā vienreiz nopirkt!

Plašs mazlietotu auto piedāvājumu klāsts, nodrošinot uzticamus auto ar auto garantijām

Iegādājoties labu mazlietotu auto nav jāuztraucās par augstām uzturēšanas izmaksām. Mazlietots auto ir lētāks ne tikai cenu ziņa, bet arī remonta un uzturēšanas ziņā. Jo vecāks auto, jo lētākas rezerves daļas. Jo mazāk elektronikas, jo lētāks remonts. Jo populārāks modelis, jo pieejamākas remontdaļas. Mazlietots un lietots auto garantē arī lētākas apdrošināšanas izmaksas, un ceļa nodokli. Bažas, vai pēc mazlietotu auto iegādes izmaksas nereizināsies ar 3, piemeklē daudzus. Tomēr šeit visu nosaka viens – pie kā tiek iegādāts auto un cik rūpīgi ir veikta izpēte. Ja mazlietoti auto tiek iegādāti pie droša un uzticama auto tirgotāja, auto izdevumi var tieši (krietni!) sarukt.

Jauna auto iegāde vai mazlietota auto iegāde?
Jauns auto viennozīmīgi ir drošs pirkums, bez nulle nobraukuma, bez juridiskām ‘’ēnas’’ pusēm, ar perfektu vizuālo izskatu, un ar vairāku gadu garantiju. Tomēr salona auto iegādē ir mazāk reālu klientu piredžu piemēru. Kāds ir konkrētais modelis, cik dārga ir uzturēšana, kāda ir cilvēku pieredze?
Mazlietots auto ir izcils veids, kā iegādāties auto vadoties pēc pieejamā budžeta. Viegli pieejamas detaļas, lētas rezerves daļas. Lēta uzturēšana. Tomēr lielākas prasības pret tirgotāju, lai iegādātos tiešām drošu automobili, lai auto uzturēšana patiesi būtu maka saturam draudzīga.

Autovia – mazlietotu auto, lietotu auto tirdzniecība ar reālām auto garantijām. Piedāvājam tikai drošus un pārbaudītus auto.

logo
Uzņēmums
Valmiera - Rīgas iela 62, LV-4201
P.O.T.C.P: 9:00 - 18:00 S: 10:00 - 15:00
Drošība
Vairāk mājaslapā
autovia.lv | © 2021