logo
Lietotu auto tirdzniecība Valmierā, kā arī pārbaudītas automašinas no ārzemēm
Negaidi, kad beigsies ierobežojumi! Iepērcies attālināti
 
e-veikalā
 
jau tagad!

KO VĒRTS ŅEMT VĒRĀ IEGĀDĀJOTIES KROSOVERU

apvidus auto, krosoveri
Krosoveri jeb apvidus auto kļūst par populāru izvēli auto pircēju vidū

Vieglais transports kļuvis par mazu? Ceļojumā vienmēr visa ir par daudz un nav vietas? Apvidus auto jeb ‘’džips’’ ir lielisks sabiedrotais, kas ar plašo salonu un bagāžas nodalījumu, pārsteidzoši vieglo braukšanu un praktiskumu, ir kļuvis par autobraucēju vienu no top izvēlēm.

Apvidus auto nav lēnīgs bezceļa auto, kā to varbūt uzskatīja daudzus gadus atpakaļ, mūsdienās apvidus automašīnas ir kļuvušas pat ļoti dinamiskas. Šie veiktspējīgie visurgājēji ir kļuvuši pat ļoti pieprasīti, un pēdējie rādītāji rāda, ka ”džipi” sāk ierindoties pieprasītāko auto top augšgalā. Tomēr pirms kļūt par vienu no krosoveru īpašniekiem, ir virkne plusu, kas vēl vairāk liks izvēlēties krosovera iegādi, kā ceļa sabiedroto, tomēr ir arī virkne lietu, par kurām tiek piemirsts, kas bieži vien nāk atklātībā pēc pirkuma iegādes.

Kādēļ apvidus auto būtu lielisks ilgtermiņa ieguldījums?

  • Kā jau veiktspējīgs visurgājējs, apvidus auto jeb ‘’džips’’ spēj tikt cauri pamatīgi apsnigušām šosejām, paaugstinājumiem, dažādajiem ceļa segumiem utt, kas nav pa spēkam vai pastiprināti lauž vieglo transportu. Apvidus auto (jeb krosovers) ir lielisks gan pilsētas, gan lauku apstākļos.
  • Apvidus auto ir ne tikai ar izcilām manevrētspējām, bet arī ar izcilu pilnpiedziņu – tam esot līdzsvarotam, stabilam, un darbojoties paredzami. Mūsdienās apvidus auto ir uzlabots, piedodot arī papildus drošības sajūtu.
  • Mūsdienās apvidus auto ir kļuvis daudz ekonomiskāks kā pirms vairākiem gadiem.
  • Ar apvidus auto labāk tiek pārredzēta satiksme, pateicoties vadītāja sēdēšanas pozīcijai (augstumam), tiek labāk pārredzēts ceļš, līdz ar to šoferis laicīgāk spēj pamanīt šķēršļus.
  • ‘’Džips’’ noteikti ir pieprasīts gan tā izmēra, gan ietilpības dēļ. Komfortabli un praktiski auto, kur vietas ir daudz kā mantām, tā pašiem pasažieriem.
  • Krosovers kā jau visurgājējs tiek veidots izturībai, kas arī pierādās praksē, apvidus auto patiesi uzrāda labus rādījumus auto izturības testos, nodrošinot pārliecinošu izturību jebkādos apstākļos. Daudziem apvidus automobiļiem ir papildus apakšējā auto slāņa aizsardzība.

Krosoveru jeb apvidus auto iegāde ir kļuvusi par vienu no galvenajām izvēlēm ģimenes cilvēkiem

Nav brīnums, kādēļ krosoveri kļūst īpaši populāra izvēle auto pircēju vidū, tomēr vai krosovers spēj atrisināt visas dzīves problēmas? Un vai tā izvēle nesagādās raizes nākotnē? Kādi ir krosovera mīnusi vai kā tā pirkums var ietekmēt īpašnieku turpmāk?

  • Nerunājot par cenu, kas paaugstinātas pārgājamības auto būs dārgāka kā vieglajam transportam, krosoveriem (apvidus auto) būs arī krietni dārgāks riepu komplekts un remonta izmaksas, nerunājot par remontdaļām, kas būs 3x dārgākas kā vieglajām automašīnām. Ja vieglajam automobilim jauns spogulis var maksāt vien pāris eiro vai eiro desmitus, apvidus automašīnām tie var būt jau vairāki simti un pat tūkstoši.
  • Apvidus auto ar liellitrāžas motoru ne tikai maksā vairāk, bet arī maksā lielāku transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokli, un papildus ekspluatācijas nodokļu likmei, apvidus auto ar motoru lielāku par 3500 (cm3) tiek apliks ar papildus 300 eiro. Jāpiemin, ka šajā gadījumā nodokļa likmes atkarīgas no auto masas, motora tilpuma un jaudas.
  • Apvidus auto ar lielu motoru prasīs arī vairāk degvielas, kas nudien būs dārgāks prieks kā pieliet vieglo automašīnu. Tomēr jāpiemin, ka ar gadiem, lielie apvidus auto kļūst ekonomiskāki uzlaboto dzinēju dēļ.

Vai apvidus auto ar 4×4 ir nepieciešams dzīvojot pilsētā? Vai krosovers ir labāks par vieglo transportu? Vai apvidus auto popularitāte aizēnos vieglā transporta pieprasījumu? Ja budžets ļauj, apvidus auto nudien būs laba izvēle, pretstatā lielajām izmaksām rezerves daļās un remontos, ja finanses ļauj, apvidus auto būs lielisks sabiedrotais jebkādos apstākļos, turklāt plašs, garantējot vietu visiem. Tomēr, ja budžets nav no tiem lielākajiem un rēķinot tālākas izmaksas, ir saprotams, ka apvidus automašīna pasvītro vairāk problēmu, nekā labuma, vieglais transports cenu ziņā būs pieejamāks un rezerves daļās krietni lētāks.


Apdomā savu pirkumu kārtīgi pirms ved savu jauno auto mājās!

www.autovia.lv

logo
Uzņēmums
Valmiera - Rīgas iela 62, LV-4201
P.O.T.C.P: 9:00 - 18:00 S: 10:00 - 15:00
Drošība
Vairāk mājaslapā
autovia.lv | © 2021